Hakkımızda

Sevgili İş Ortaklarımız,

 

Çok uzun yıllar uluslararası denetim kuruluşlarında çeşitli standartlarda denetimler gerçekleştiren ekip arkadaşları olarak sizlerin mevcut durumunuzu çok iyi anlıyoruz. Özellikle zamanla yarışan üretim tesisleri olarak, düzenli olarak geçirmekte olduğunuz sosyal uygunluk ve kalite bazlı fabrika değerlendirme denetimleri zaman içerisinde ağırlaşan standartları ile birlikte, siz üreticiler için oldukça maliyet getiren ve kısa zaman içerisinde işin içinden çıkılmaz bir durum haline gelmiştir.

 

Denetimler sonrasında üretmiş olduğunuz kaliteli ürünler, denetim sonuçları sebebiyle depolarınızda kalmış ve artan maliyetler çalışanların haklarının kısıtlanmasına ve ülkenin ekonomisinin kötüye gitmesine sebep olmuştur. İşte bu noktada bizler garantili danışmanlık hizmetimiz ile sizleri bu zaman kaybından ve aşırı maddi maliyet unsurlarından olabildiğince tasarruf etmenizi sağlamak amacıyla danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetlerimizi aktif hale getirdik.

 

SA8000 / WRAP Baş Denetçi sertifikalarına sahip APSCA tarafından onaylanmış danışman/denetçi kadromuzla, işletmenizi çok kısa bir süre içerisinde talep etmiş olduğunuz standartlara uyumlu hale getiriyoruz. Sizlere aylarca yüksek maliyetli danışmanlık hizmeti vermek yerine çalışma presibi olarak sonuç odaklı çalışıyoruz. Bir aydan kısa bir süre içerisinde ihtiyacınız olan denetim türünde garanti kapsamında talep etmiş olduğunuz sonucu sizlere sağlıyoruz. Tüm belgelendirme süreçlerimizi uluslararası akredite olmuş anlaşmalı denetim kuruluşları üzerinden planlayarak, denetim onaylarımızı temin etmekteyiz.

 

Garanti Denetim Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Ltd.

Adres: Seyitnizam Mah. Ambarlar Cad. Ginza Plaza Zeytinburnu, Istanbul, Türkiye

E-mail: info@bscidanismanlik.com

 

gallery/giza-218